Yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.
 

TEORİK EĞİTİMİ PRATİĞE DÖNÜŞTÜRÜYOR


Duru Sürücü Kursu’nda sürücü eğitimi teorik ve pratik olarak uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilmektedir. Tam donanımlı binamızda modern araç gereçlerle verilen teorik dersler, son model araçlarımızla direksiyon eğitim pistinde uzmanların verdiği derslerle pratiğe dönüştürülmektedir.

 

TRAFİĞE GÜVENLE ÇIKACAKSINIZ


Sürücü eğitiminde amacımız, mevcut sınavları kazanmanın yanı sıra en zor trafik şartlarında rahatlıkla araç kullanabilen sürücüler yetiştirmek.
Eğitim ortamımız tamamen bu hedefe uygun olarak hazırlanmıştır. Kursumuza başvurduğunuz andan, sertifikayı aldığınız an’a kadar sıcak, rahat ve huzurlu ortamı sunmak, sizden pozitif geri bildirimler almak en önem verdiğimiz hedefimizdir.

 

ÖDEMELERDE KOLAYLIK


Haftanın 7 günü uzman eğitmenler tarafından verilen derslerimize ister akşamları
18:30 – 20:30 isterseniz de hafta sonları 10:00 – 17:00 arası katılabilirsiniz. Siz gerisini bize bırakın. Duru sürücü kursunda ödemelerde de büyük kolaylık sağlanıyor. Kurs ücretini ister peşin ister taksitle isterseniz de kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz.
2011 Model araçlarımızda sürüş uzmanlarından alacağınız direksiyon dersleri sayesinde en zor trafik şartlarında bile araç kullanabilen sürücüler olacaksınız.

 

Duru Sürücü Kursu Copyright © 2021